Oferta archiwalna

Analityk – Ekonometryk

3 800,00 zł

Oferta archiwalna.

Dane kontaktowe niedostępne.

umowa o pracę

analityk Zielona Góra, ekonometryk Zielona Góra

  • rozwój narzędzi automatyzujących i usprawniających proces modelowania oraz analizy danych
  • rozwój analitycznych metod pomiaru efektywności działań marketingowych
  • opracowywanie pogłębionych analiz segmentacji transakcji
  • współpraca z klientami CMR (producenci, sieci handlowe, agencje reklamowe i domy mediowe)

Wymagania

doświadczenie w tworzeniu modeli ekonometrycznych wyjaśniających wpływ działań marketingowych na wyniki biznesowe
bardzo dobra znajomość ekonometrii i wielowymiarowych analiz statystycznych, data miningu
wyższe wykształcenie - Statystyka, Ekonometria, Matematyka, Metody Ilościowe lub inne kierunki analityczne
proaktywne podejście do rozwiązywania problemów
znajomość języka angielskiego
MS Excel, Power Point
umiejętność pracy w zespole
dobrze rozwinięte zdolności interpersonalne
znajomość branży FMCG
doświadczenie zdobyte po stronie agencji badań marketingowych, firmy konsultingowej lub domu mediowego
znajomość oprogramowania R
znajomość VBA
doświadczenie w sprzedaży usług badawczych i konsultingowych oraz w kontakcie z klientem

Oferujemy

ciekawą pracę w młodym zespole
zróżnicowany zakres obowiązków
możliwość realizacji własnych pomysłów
wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji
możliwość elastycznej organizacji czasu i miejsca pracy (możliwość pracy zdalnej po okresie wdrożenia)

Klauzule informacyjne

Ważne do: 2020.02.13, wyświetleń: 589

nr ogłoszenia: 1343